X

TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO!

Fixdeep
:(

Hakkımızda

Fix Kozmetik olarak 2009 yılında İstanbul’da kurulmuş bir kozmetik firmasıyız. 10 yılı aşkın tecrübemizi ve araştırma kaynaklarımızı dünyadaki kadınların ve erkeklerin tüm farklılıklarını göz önünde bulundurarak kendilerini iyi hissetmeleri için kullanmayı hedefliyoruz.

Fix Kozmetik olarak; Marka sahibi olduğumuz ve üretimini sağladığımız, FixPlant, FixDeep, FixWhite, FixBrow ve FixAtor markaları ile bu sektörde hizmet vermekteyiz.

Her insan yaş, cilt, saç tipi ve fiziksel özellikleri ile birbirinden farklıdır. Bizim işimiz kişisel farklılıklara saygı duyarak ürün ve markalarımızı insanlar ile buluşturmaya dayanmaktadır.

Uzmanlığımız kozmetikte olmayanı bulmayı, yeni olanı keşfetmeyi hedeflemektedir. İnsan sağlığını ön planda tutarak, kişisel bakım alanında etkili ve yaratıcı çözümler üretmeyi amaçlamaktayız.

Magic (sihir) ilkesi ile çıktığımız bu yoldaki hedefimiz her kültürden tüketiciye; bir dakikayı bulmayan kısa sürede gözle görülür hızlı değişimi sağlayacak ürünler araştırıp geliştirmektir.

Dünya üzerindeki gelişmeleri takip ederek, her zaman en yenilikçi ürünler bulmayı, keşfetmeyi ve ürün portföyümüzü genişletmeyi amaçlamaktayız.

%100 Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş

256BIT SSL sertifikası ile kart bilgileriniz güvende!

Aynı Gün Ücretsiz Kargo

Aynı Gün Ücretsiz Kargo

Siparişleriniz özenle paketlenerek tarafınıza aynı gün kargolanır.

Hızlı ve Kolay İade

Hızlı ve Kolay İade

Herhangi bir sorunda kolayca ürünü iade edebilirsiniz.

Orjinal Ürün

Orjinal Ürün

Sitemizden aldığınız bütün ürünler garantili ve orjinaldir.

Kredi kartları