X

TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO!

Fixdeep
:(

Fixbeard ile Seyrek Sakal ve Bıyıklara Son!

Fixbeard ile Seyrek Sakal ve Bıyıklara Son!

Erkeklerin saçları kadar dikkat ettikleri bir diğer konu sakallardır.  Sakallarda ve bıyıklarda meydana gelen seyreklik erkeklerin problem olarak gördükleri ve çözüm aradıkları sorunların başında gelmektedir. Bu sorunun temel nedeni genetik faktör ya da sağlık problemi kaynaklı olabilmektedir. Öncelikle temel soruna çözüm bulabilmek için bir doktora başvurulması ve asıl nedenin bulunması önerilmektedir.

Sakallarda meydana gelen seyrekliğin ana sebebi belirlendikten sonra gerekli tedavilere başlanır. Günümüzde bu sorun için üretilmiş çeşitli serumlar ve bakım yağları mevcuttur fakat bu ürünler hormonal ve genetik sorun yaşayan kişilerde etkili olmayabilmektedir.

Seyrek sakal ve bıyık konusunda tedavisi mümkün olanlar, gerekli tedavileri uygularken zamana ihtiyaç duymaktadır. Bu süreçte geçici olarak seyrek sakal ve beyazlamış bıyık gibi alanlara uygulanabilecek çeşitli ürünler ortaya çıkmıştır. Bunların bazıları boya, bazıları pudra şeklindedir.

Fixbeard Fix Kozmetik tarafından seyrek sakal ve bıyıkları dolgunlaştırmak amacıyla piyasaya sunulmuş bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Var olan kıl köklerini sıklaştırır, gür, dolgun ve düzenli görünüm sağlar. Seyrek, düzensiz ve zor şekil alan bıyık ve sakallara uygulanır.

Ayrıca kırlaşmış ve beyazlaşmış sakal ve bıyıkta da etkilidir. Uygulama sonrasında sakal ve bıyık doğal renk görünümüne sahip olur. Kalıcı ve güçlü formülü sayesinde gün içerisinde kalıcılığını korur.

Fixbeard sakal ve bıyık boyası değildir. Yapısı pudra şeklindedir ve herhangi bir zararı yoktur. Seyrek sakal ve bıyık bölgelerinde kullanıma uygundur. Uygulama yapılacak alanda az da olsa kıl olması gerekir yoksa uygulama başarısız olacaktır.

En önemli özelliği suda çıkmamasıdır. Yağmur, deniz, havuz, terleme gibi faktörlerden etkilenmez. Yüzünüzü sabunla ya da şampuanla yıkamadığınız sürece kalıcılığını korumaya devam eder. 

Sahip olduğu doğal yapısı sayesinde dışarıdan bakıldığı zaman herhangi bir uygulama yapıldığı belli olmaz. 

%100 Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş

256BIT SSL sertifikası ile kart bilgileriniz güvende!

Aynı Gün Ücretsiz Kargo

Aynı Gün Ücretsiz Kargo

Siparişleriniz özenle paketlenerek tarafınıza aynı gün kargolanır.

Hızlı ve Kolay İade

Hızlı ve Kolay İade

Herhangi bir sorunda kolayca ürünü iade edebilirsiniz.

Orjinal Ürün

Orjinal Ürün

Sitemizden aldığınız bütün ürünler garantili ve orjinaldir.

Kredi kartları