FixWhite hangi bölgelerde kullanılır?


FixWhite,boyası gelmiş saç dibi, kırlaşmış sakal, bıyık, faul, beyazlamış saç gibi bölgelerde rahatlıkla kullanılabilir.


Kumralım FixWhite kullanarak saçımın beyazlaşmış bölgelerini kapatabilir miyim?

 

Hayır. FixWhite sadece siyah ve koyu kahve saç için kullanılabilir bir üründür. Sarı, kumral ve açık renkteki saçta kullanılmaz. Bu durumda açık renkteki saçlar için FixDeep ürününü içindeki fırça ile uygulamanız daha uygun olacaktır. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

 

FixWhite suda çıkar mı?


Hayır. Kesinlikle suda çıkmaz. Uygulama yaptıktan sonra denize girebilir, spor salonunda terleyebilir, yağmurda ıslanabilir, duşunuzu alabilirsiniz. Herhangi bir akma durumu söz konusu değildir. Sadece şampuan kullanımında çıkar.


FixWhite kaşıntı, alerji yapar mı? Herhangi bir yan etkisi var mıdır?

Hayır. FixWhite kesinlikle kaşıntı ya da alerji yapmaz. Herhangi bir yan etkisinin olmadığı yapılan Dermatolojik ve Mikrobiyolojik testlerle kanıtlanmıştır. Testlere buradan ulaşabilirsiniz.


FixWhite uyguladıktan sonra uygulanan bölgede parlama yapar mı?  Yapışkan bir doku bırakır mı? Yapay bir görüntü oluşturarak bir ürün kullandığım belli olur mu?


FixWhite kullanılan bölgeye uyum sağlar saçla bütünleşir ve doğal bir görüntü elde etmenize yardımcı olur. Parlama yapmaz, yapışkan bir his oluşturmaz. Hemen kurur ve saçınızın doğal haline kavuşmasını sağlar. Kimse herhangi bir uygulama yaptığınızı anlamaz. Gönül rahatlığı ile günlük hayatınızda kullanabilirsiniz.

  

FixWhite kaş, bıyık ve sakala uygulanabilir mi?


FixWhite kırlaşmış kaş, bıyık ve sakala fırçası ile rahatlıkla uygulanır ve doğal bir görüntü elde etmenizi sağlar.


FixWhite kullandıktan sonra saçıma fön çekebilir miyim?


Tabi ki. FixWhite uygulaması yaptıktan sonra saçınızı tarayabilir, fön çekerek dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.


Özel bir davete katılacağım saçımı boyatmaya vaktim yok beyazlarımı kapatmak istiyorum FixWhite kullanabilir miyim?


Evet. FixWhite boyası gelmiş saç dibine uygulanabilir bir üründür. Kırlaşmış bölgelere fırçası ile uygulayarak boyatmaya gerek kalmadan doğal saç renginize kavuşabilir ve özel davetlere gönül rahatlığı ile katılabilirsiniz. Ayrıca FixWhite çantanızda taşıyabileceğiniz boyutta bir ürün olduğu için her zaman yanınızda bulundurabilir ve her daim özel günlere hazırlıklı olabilirsiniz.


FixWhite kimler tarafından kullanılabilir?


FixWhite hem erkek hem de kadınların kullanabileceği bir üründür.


FixWhite hangi renk saçlarda kullanılabilir?


FixWhite sadece koyu renk saçlarda kullanıma uygun bir üründür.