FixWhite Root Cover Up

5,00
Marka : FixWhite
Fiyat : ₺39,00(KDV Dahil)

       

 

 

Root Cover Up

FixWhite ile Kırlaşan saçınıza, Boyası gelmiş saç dibine, Bıyık, Sakal ve Faullerinize hafif dokunuşlarla Rötuş yaparak özel bir güne hazırlanabilirsiniz. FixWhite sizi Asla Yarı Yolda Bırakmaz!

FixWhite eşsiz bir formüle sahiptir.  Yapışkan ya da yağlı değildir. Hızlı kurur ele gelmez. Saçınıza sıkı yapışır, suya dayanıklıdır. Şampuanla yıkanmadıkça, uygulanan bölgede kalmaya devam eder. 

FixWhite ile denizde, havuzda saatlerce yüzebilir, salonlarda spor yapıp terleyebilir ve duşunuzu rahatlıkla alabilirsiniz. Saçınıza fön çekip tarayabilir ve günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

FixWhite Dermatolojik ve Mikrobiyolojik olarak test edilmiştir. 

18-70 yaş arasında Kadın ve Erkek 20 yetişkin gönüllüde gerçekleştirilen Dermatolojik test çalışmasında, “FixWhite” ürün değerlendirme RAPOR unda “Tahriş Yok” sonucu bulunmuştur. 

                                         

Siyah ve Kahverengi saç rengi için uygundur.

 

 

Ürün Kategorisi: Fixplant, Fixdeep, Toppik, Topik, Hsr, Luis Bien, Saç Tozu, Saç Fiberi, Saçtozu, Saç Gürleştirme, Saç Gürleştirici Toz, Topik saç, Saç Topik, Saç Gürleştirici Sprey, Saç Dolgunlaştırıcı, Seyreklik Tozu, Toppik Saç Tozu