FİXPLANT GURURLA SUNAR
Fixplant Hair Building Fibers Uluslar Arası Science Ve Qacs Laboratuarlarında Test Edildi. Saçlı Deriye ve Saç Tellerine Zarar Vermediği Toksin Madde İçermediği Dermatolojik ve Microbiyolojik Testlerle İspat Edilmiştir.
Fixplant
Uluslar Arası QACS Laboratuarları Tarafından Fixplant Hair Building Fibers İçin Kalite Güvencesi ve Cilt Toleransı İnceleme ve test sonuçları şöyledir; 19 ile 49 Yaşlar arasında, Erkek ve Kadın karışık, muhtelif 10 Gönüllü İnsan Denek üzerinde 48 saat Süresince Test Edilmiştir Çalışma Değerlendirme Sonuçları Şöyledir ; 

 


Fixplant Testler & Raporlar

 Rapor Sonucu : Fixplant Hair Building Fibers, Herhangi Bir Cilt Reaksiyonu, Alerji, Kaşıntı ve Tahriş Gözlenmemiştir. Elde Edilen Ortalama,Tahriş İndeksi 0.00 Eşittir. 

 


Fixplant Testler & Raporlar

Rapor Sonucu : Bakteri ve Toksin Bulguya Rastlanmamıştır. 

 


Fixplant Testler & Raporlar

Güvenlik Raporu : (MSDS) Malzeme Güvenlik Bilgi Formu 

 


 


DECLARATION

Declaration : Fixplant Republic Of Turkey Ministry Of Healt 

 


CERTIFICATE

Certificate : Fixplant Republic Of Turkey Ministry Of Healt

 


Fixplant

• Fixplant, Dünyada Doktorlar ve Şaç Klinikleri Tarafından Hastalarına Tavsiye Etmektedir.
• Saç nakli önce ve sonrasında Dünya Çapında Hekimler ve Dermatologlar Doğal ve Acil Çözüm için Saç Kamuflaj Ürünler tavsiye etmektedir,
• İyeleşme süresince saçın ameliyat izlerini kamufle ederek hastaya saç ektirme cesareti kazandırır. 
• İyileşme Evresinde Ameliyat izlerini ve kızarıklığı kamufle eder. 
• Ekilen saç greflerini dolgunlaştırır ve doğallığı artırır.
• Uluslar arası Saç Restorasyon Klinikleri, Doktorları ve Cerrahi Dernekleri tarafından yapılan açıklamada Saç kamuflaj ürünlerin Önemli ölçüde hastaların psikolojisini düzettiği ve iyi hissettirdiği gözlendiği açıklanmıştır.


Bunları Biliyor muydunuz?

Saç Fiberleri ilk olarak saç ektiren kişilerin iyileşme süreçlerine katkı sağlamak için geliştirilmiştir. Saç Fiberleri sağladığı gerçekçi görünüm, ameliyatın sonucunu bekleyen kişilerde mükemmel bir etki yaratmıştır. Bugün Saç Fiberleri dünyanın dört bir yanında her gün en iyi şekilde görünmek ve dış görünüşlerinden güven duymak isteyen herkes tarafından bilinmekte ve büyük bir beğeni ile kullanılmaktadır. Saç Fiberleri yaklaşık 12 yıl önce ilk defa piyasaya sürüldüğünden beri sürekli olarak geliştirilmiştir ve mevcut hızlı saç kamuflaj ürünleri arasında en iyisi haline gelmiştir. Bu nedenle Saç Fiberleri saç dökülmesi konusunda Avrupa ve dünyanın geri kalanındaki önde gelen kuruluşlarca önerilmektedir.